Skip to main content

Iraq Committee of Inquiry

Volume 502: debated on Tuesday 8 December 2009

To ask the Secretary of State for Foreign and Commonwealth Affairs what position each official in his Department seconded to the Iraq Committee of Inquiry held between January 2001 and December 2003; and for what matters each was responsible in each such year. (303147)

I refer the hon. Member to the answer given by my right. hon. Friend the Minister for the Cabinet Office, the Minister for the Cabinet Office (Tessa Jowell), on 3 December 2009, Official Report, columns 974-75W.